(دومین نشست اعضای محترم شورای اسلامی شهر مرودشت پیرامون انتخاب شهردار)

روابط عمومی شهریور ۹, ۱۳۹۶ ۰

photo_2017-08-26_10-38-36

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مرودشت مهندس محمد حسن زارعی نژاد در دومین نشست رسمی این شورا که با حضور کلیه اعضا و در سالن جلسات شورای اسلامی شهر پیرامون استماع و بررسی برنامه های کاندیدهای پست شهردار برگزار گردید،اظهار کرد:با برگزاری جلسات متمادی درنوبت های مختلف روند انتخاب شهردار را دنبال می کنیم به نوعی که در یک آیتم و زمان مشخص کاندیدهای محترم برنامه ها و دیدگاههای خود را ارائه خواهند کرد.
رئیس محترم شورای اسلامی شهر مرودشت بیان کرد:به دنبال آن هستیم که در فضایی توأم با آرامش و همدلی، شهرداری را انتخاب کنیم که سابقه مدیریت در شهرداری و یا مدیریت اجرایی قوی بر اساس شایسته سالاری دینی و مدیریتی و معیارهای مشخص شده باشد.
وی تصریح کرد:مطابق با قانون در اولین جلسه می بایست شورای اسلامی شهر، شهردار را انتخاب و معرفی کند اما متأسفانه بخشنامه مورد نظر با تأخیر و دیر هنگام به دبیر خانه این شورا رسید که ما هم پیرو آن مصمم شدیم جلساتی برگزار کنیم و انشالله که بتوانیم در سایه وحدت و همدلی و در کمترین زمان ممکن اما با دقت ،فرد مورد نظر را که به تأئید اعضای محترم شورا برسد انتخاب و به استانداری معرفی کنیم.
مهندس زارعی نژاد اظهار امیدواری کرد با برگزاری نشست های مستمر و فشرده ،شهردار انتخابی تا اوایل هفته آینده به استانداری معرفی شود.
یادآور می گردد در جلسه امروز مهندس سید منصور جعفری و مهندس محمدرضا زارع طبق اطلاع قبلی در صحن علنی شورا حضور یافتند و به ارائه دیدگاهها و برنامه های خود پرداختند.

پاسخی بگذارید »