سخنگوی شورای شهر مرودشت خواستار شد: تسریع در تکمیل عملیات شبکه فاضلاب محلات قدیمی شهر مرودشت

روابط عمومی مهر ۱۹, ۱۳۹۵ ۰

سخنگوی شورای اسلامی شهر مرودشت خواستار تسریع در تکمیل شبکه فاضلاب محلات فردوسی، سهل آباد و امیرآباد شد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مرودشت،اسماعیل استواری در گفتگویی خبری ضمن تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان، بر انجام هرچه سریع تر تکمیل شبکه های فاضلاب مناطق قدیمی شهر از جمله خیابان های فردوسی، سهل آباد و امیر آباد تاکید کرد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر مرودشت قدمت این محلات را بیشتر از خود شهر مرودشت دانست و بیان داشت: در جلسه ای که در ساختمان شورای اسلامی شهر با حضور اعضای شورا، مهندس خاکسار ریاست اداره آبفا و مهندس ملکوتی معاونت اداره کل آبفا استان فارس برگزار شد ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مجموعه اداره آبفا مرودشت در خصوص تکمیل شبکه فاضلاب خیابان طالقانی و توسعه این شبکه در خیابان فردوسی بر تکمیل این شبکه در محلات قدیمی تر شهر تاکید شد هر چند که توسعه آن در تمامی نقاط شهر ضروری می باشد.
وی بیان کرد: ساکنین این محلات قدیمی هزینه توسعه شبکه فاضلاب را در سال ۷۳ واریز نموده اند و با توجه به تعدد کانال های دفع آب در این مناطق و تهدید بالای بیماری سالک نیاز به توجه اساسی دارند.
اسماعیل استواری تصریح کرداز ریاست اداره آبفا درخواست نموده ایم که تکمیل شبکه فاضلاب خیابان فردوسی را در دستور کار قرار دهد و با توجه به اولویت بندی های موجود که می تواند عواملی مانند زمان واریز هزینه مربوطه، تعداد کانال های موجود، آمار بیماری سالک در منطقه و…..توجه اساسی به محلات سهل آباد و امیرآباد داشته باشد.

پاسخی بگذارید »