عضو شورای اسلامی شهر مرودشت: رونق اقتصادی مستلزم حمایت از بنگاههای خصوصی است

روابط عمومی مهر ۱۹, ۱۳۹۵ ۰

عضو شورای اسلامی شهر مرودشت گفت:یکی از راهکارهای رونق اقتصادی و کسب و کاردر این شهر ،مستلزم حمایت و تقویت بنگاهها و شرکت های خصوصی است.
به گزارش خبرگزاری فارس از مرودشت محمد حسن زارعی نژاد صبح امروز در حاشیه بازدید و بررسی مشکلات بنگاههای اقتصادی شمال شهر مرودشت در جمع صاحبان و کارگران این بنگاهها قرار گرفت و ضمن تسلیت و تعزیت ایام سالروز شهادت حضرت امام حسین(ع) و ۷۲ تن از یاران صدیق و با وفایش به نقش بنگاههای اقتصادی متوسط و کوچک در رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال اشاره کرد و اظهار کرد: چتر حمایتی بر سر تولید کننده گان داخلی باعث افزایش سطح بهره وری اقتصادی می شود.
عضو شورای اسلامی شهر مرودشت یکی از مشکلات بنگاههای مذکور را که معروف به جاده فتح آباد است و به بزرگراه شیراز اصفهان متصل می شود و مهمترین محور مواصلاتی به شهر مرودشت محسوب می شود را عدم تعریض بودن جاده و آسفالت فرسوده و نامرغوب عنوان کرد و افزود:این شرکت ها و بنگاههای اقتصادی مالیات و عوارض سالانه خود را پرداخت می کنند و ما هم باید در قبال این اقدام آنها خدمات دهی مطلوبی انجام دهیم.
زارعی نژاد تصریح کرد:چنانچه شهر مرودشت بر اثر بلایای طبیعی دچار مشکل شود یکی از محورهایی که می توان از آن به عنوان امداد رسانی و پشتیبان کمک گرفت، همین محور است که با توجه به عنایت به این مهم از شهرداری در خواست دارم نسبت به ترمیم آسفالت و شانه سازی آن اقدام عاجل به عمل آورد.
وی همچنین به مشکلات جاده کربال که انشعاب آن از جنوب شهر مرودشت است اشاره کرد وخواستار خدمات دهی مطلوب به این منطقه شد و افزود:این محور هم به لحاظ استراتژیک بودن یکی از شریان ها و راه مواصلاتی است که تعداد زیادی کارگاه ها و شرکت های تجاری در این مسیر وجود دارد که همین ظرفیت ها می تواند روزنه خوبی برای پرداخت عوارض و افزایش درآمدهای شهرداری باشد.

پاسخی بگذارید »