نایب‌ رئیس شورای اسلامی شهر مرودشت: اخذ عوارض از مردم باید متناسب با درآمدهای آنان باشد

روابط عمومی مهر ۱۹, ۱۳۹۵ ۰

نایب‌ رئیس شورای اسلامی شهر مرودشت گفت: اخذ عوارض از مردم باید متناسب با درآمدها و رونق اقتصادی آنان باشد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر مرودشت، مهندس وحید همایون در نشست شورای اسلامی این شهر با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و یاران باوفایش از عزاداری ماه محرم به‌عنوان هویت مکتب تشییع یاد کرد و اظهار داشت: امروز ما هرچه داریم به برکت ماه محرم و قیام امام حسین (ع) است.
نایب‌ رئیس شورای اسلامی شهر مرودشت با بیان اینکه تأمین اعتبارات مالی شهرداری نباید فقط مشروط به گرفتن عوارض از مردم باشد، افزود: اخذ عوارض از مردم باید متناسب با درآمدها و رونق اقتصادی آنان باشد و شهرداری در مورد این مهم باید چاره‌ای بیندیشد که با اخذ کمترین عوارض بیشترین خدمات ارائه شود.
وی از کشاورزی و اقتصاد به‌عنوان دو رکن اساسی و متکی به یکدیگر در این شهرستان نام برد و خاطرنشان کرد: پایه درآمد مردم مرودشت بر مبنای کشاورزی است که آن‌ نیز به علت کاهش بارندگی‌ها و خشک‌سالی‌های سال‌های گذشته تحت تأثیر قرارگرفته و معیشت و اقتصاد آنان را دچار مشکل کرده و به‌شدت در تنگنا قرار داده است.
مهندس همایون، یکی از راهکارهای کاهش فشار بر مردم و برون‌رفت از مشکلات اقتصادی در کشور را اجرای سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری عنوان و تصریح کرد: تکیه‌بر اقتصاد و ظرفیت‌های درونی علاوه‌بر توسعه چرخه اقتصادی و ایجاد اشتغال، می‌تواند موجب تقویت و توان اقتصادی مردم و شورونشاط بین آنان شود.

پاسخی بگذارید »