عضو شورای اسلامی شهر مرودشت: افزایش قیمت آب‌بها در مرودشت مستلزم تأمین آب شرب بهداشتی است.

روابط عمومی مهر ۱۹, ۱۳۹۵ ۰

عضو شورای اسلامی شهر مرودشت گفت: افزایش قیمت آب‌بها در مرودشت مستلزم تأمین آب شرب مکفی، سالم و بهداشتی است.
به گزارش روابط عمومی شورای مرودشت، بیست‌وپنجمین نشست شورای اسلامی شهر مرودشت با حضور رئیس و دیگر اعضای این شورا، معاون بهره‌برداری و معاون خدمات مشترکان آبفای استان فارس و مسؤولان آبفای این شهرستان در ساختمان شورا تشکیل شد.
عضو شورای اسلامی شهر مرودشت در این نشست با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت حسین‌ابن‌علی(ع)، خدمتگزاری به مردم را یک موهبت الهی دانست و اظهار کرد: مردم مرودشت ولایتمدار و همراه هستند که همین خصوصیات موجب شده که لایق بهترین خدمات باشند، بنابراین ما وظیفه داریم بهترین امکانات را برای رفاه و آسایش آن‌ها فراهم کنیم.
مهندس نادر امیدوار در پاسخ به معاون بهره‌برداری شرکت آبفای فارس در این نشست که برای رایزنی و تصویب افزایش آب‌بها به این شهر سفر کرده بود گفت: مردم شهر ما آب شرب ندارند و شما جلسه گرفته‌اید که حق انشعاب و آب‌بها را گران کنید.
وی اضافه کرد: در ابتدا به فکر تأمین آب شرب باشید سپس افزایش آب‌بها، چراکه مردم ما باید پول آب را به چشمه‌هایی مانند پیرچاهک (در نزدیکی روستای کوه سبز) بپردازند، زیرا که آب شرب خود را ازآنجا تأمین می‌کنند.
این عضو شورای اسلامی شهر مرودشت بیان کرد: پیشنهاد می‌کنم ابتدا مشکل آب شرب را مرتفع کنید تا بعد از آن بتوانیم قیمت آن را در شورا بررسی کنیم.

index

پاسخی بگذارید »