بررسی مشکلات اها لی منطقه محمد آباد مرودشت

روابط عمومی خرداد ۲۰, ۱۳۹۳ ۰

با حضور اعضاء شورای شهر در محل شورای شهر و شهرداری

اهالی منطقه محمد آباد باحضور در محل شورای شهر مرودشت و اعتراض به مدیریت کلان شهرستان خواستار رسیدگی مسئولان به اهالی این منطقه از شهر شدند .

مهندس همت عضو شورای شهر: با حضور در محل شورای شهر پای درد دل اهالی محل نشست و از نزدیک با آنها ملاقات نمود. وی در این خصوص گفت واقعاً منطقه محمد آباد که از مناطق حاشیه شهر می باشد تا کنون مورد بی مهری مسئولین قرار داشته است و به این نکته  اذعان نمودند که با پیگیری و حضور در محل دفتر شهردار و گفتگوی رو در رو با شهردار بتوانند پاره ای از مشکلات مردم را حل نماید .

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و امور حقوقی شورای شهر در ادامه افزود با حضور در محل دفتر شهردار مرودشت و شنیدن نقطه نظرات و مشکلات مردم ،  دکتر احمدی شهردار مرودشت با تأیید این مسئله که  اهالی محمد آباد نیز  می بایست جزء مردم شهر مرودشت لحاظ شوند ونه عضوی بیگانه و جدا شده از شهر  ، وی با قول مساعد در خصوص حل مشکلات و معضلات مردم این منطقه با راهکارهای قانونی افزودند بزودی مشکلات این محل نیز حل خواهد شد.

ابراهیم همایون سخنگوی شورای شهر نیز با حضوردر محل شهرداری و گفتگو با اهالی منطقه محمد آباد گفت : بر آنیم تا با همکاری و همیاری شهرداری و با نظارت دقیق بر روی عملکرد دیگر ادارات و نهادها بتوانیم گامهای مؤثر و بهتری در خصوص خدمات رسانی به مردم شهر برداریم

                                                                       

پاسخی بگذارید »