مهندس امیدوار رئیس شورای اسلامی شهر مرودشت شورای اسلامی شهر و شهرداری با کمک مردم در حل مشکلات فرار وی آنها گام بر میدارد مسأله فرهنگی و اشتغال جوانان از دغدغه های اصلی اعضاء شورای اسلامی شهر است .

روابط عمومی شهریور ۲۳, ۱۳۹۳ ۱

P1280471مهندس نادر امیدوار رئیس شورای اسلامی شهر مرودشت درجلسه شورای اسلامی شهر عنوان کرد: شورای اسلامی شهر مرودشت و همچنین شهردار شهر دکتر احمدی به کمک مردم می تواند گره گشای بسیاری از مشکلات مردم باشند

رئیس شورای اسلامی شهر  درادامه افزود: مدیریت کلان شهر باهمدلی و همکاری میتواند در رفع مشکلات مردم گامهای مهمی بردارند تا در ارائه خدمات به این مردم قدر شناس و خدمت رسانی مناسب در این خصوص شرمنده آنها نباشیم.  وی از دیگر مسئولین نهادها خواست تا با نزدیک شدن به شورای اسلامی شهر و همفکری و ارائه راه حل و راهکارهای مناسب در این مهم علی الخصوص بر طرف نمودن معضلات فرهنگی اجتماعی ، اشتغال و غیرو گام بر دارند.

مهندس نادر امیدوار درخصوص حل مسائل و مشکلات بهداشتی فرهنگی و اشتغال مردم و علی الخصوص جوانان افزود : وظیفه ما مسئولین و منتخبین مردم است تا ضمن ارائه خدمات مناسب و پی گیری دقیق و مستمر در حل معضلات بهداشتی ، فرهنگی و اشتغال جوانان گامهای اساسی برداریم .

وی در خصوص مسائل فرهنگی جوانان نیز افزود : با پی گیری و ارتباط بیشتر و مناسب تر با مسئولین شهرستان و حتی استان می توانیم در  خصوص مسائل فرهنگی در جهت  این عزیزان اقدامات سازنده ای را انجام دهیم .

وی متذکر شد اگر به جوانان بها و ارزش داده نشود به سمت و سوی مسائلی همچون اعتیاد ، بزهکاری و بداخلاقی های فرهنگی می روند که ما مسئولین در برابر آنها مسئولیت داریم .

وی همچنین خواستار کمک بهتر و مناسبت تر مسئولین بلند مرتبه استان و شهرستان در این باره گردید.

مهندس نادر امیدوار در خاتمه متذکر شد ارزشهای این مردم قدرشناس بالاتر از این است که ما مسئولین نتوانیم آنچنان که باید و شاید به آنها خدمات ارائه دهیم  .

یک دیدگاه »

  1. سجاد بذرافشان مهر ۸, ۱۳۹۳ در ۱۲:۳۶ ب.ظ - Reply

    سلام
    خدا قوت

پاسخی بگذارید »