معاون سیاسی فرماندار مردشت: در شورای چهارم شهر مرودشت ۱۱نفر انتخاب نهایی می شوند

روابط عمومی خرداد ۱۸, ۱۳۹۳ ۰

خسروانی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری مرودشت گفت:در حوزه شهرستان مرودشت انتخابات شهر و روستا در ۵ حوزه شهری و ۱۸۴ حوزه روستایی انجام می شود که با توجه به جمعیت شهر مرودشت ۱۱نفر انتخاب نهایی خواهند شد.

6666600999

یعقوب خسروانی معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری شهرستان مرودشت درجلسه ای که در جمع مسئولان دفاتر پیشخوان دولت و در سالن اجتماعات فرمانداری تدارک دیده شده اظهار داشت: با توجه به موقعیت حساس کنونی نظام و فشارهای دشمن وکارشکنی برخی عناصر داخلی لازم است همه مسئولین و دست اندرکاران برگزاری انتخابات با دقت وهوشیاری کامل درجهت هرچه باشکوه تر برگزار شدن انتخابات تلاش کنند.
وی گفت:دشمن تمام توان خودش را به کارگرفته تابتواند مردم را نسبت به نظام ودست اندرکاران انتخابات بدبین کند.
از این رو مسئولان نظام و مردم فهیم و ولایتمدارکشورمان باخلق حماسه ای دیگر با حضور در پای صندوق های رای به همه جهانیان نشان خواهند داد که با تمام توان پشتیبان نظام و انقلاب اسلامی خواهند بود ولحظه ای عقب نشینی نخواهند کرد.
خسروانی با اشاره به کسب رتبه برتر دفاتر پیشخوان دولت این شهرستان در سطح استان تصریح کرد: با توجه به انتخابات پیش رو همچون گذشته مسئولین دفاتر پیشخوان می بایست در این انتخابات به عنوان یک امانتدار و راز دار خوب خدمات قابل قبول و شایسته ای را به کاندیدا های محترم شهر و وروستا ارائه نموده ونسبت به اطلاعات ومشخصاتی که در اختیارتان قرارمی دهند امانت دار خوبی باشند.
این مقام مسئول افزود: از روز ۲۴/۱/۹۲ لغایت ساعت ۱۲ روز ۱/۲/۹۲ پیش ثبت نام از کاندیدا های محترم شهر وروستا توسط دفاتر پیشخوان انجام صورت گرفته که در همین راستا از مسئولین دفاتر در خواست می شود با بکارگیری وعملیاتی نمودن کلیه دستور العملهایی که توسط فرمانداری انتشار می یابد به دقت مطالعه نموده عملی نمایند تا مشکل خاصی پیش نیاید.
وی بیان داشت:انتخابات در این شهرستان در ۵بخش و۱۵دهستان در قالب ۱۸۴روستا و۵شهر برگزار می شود که به لحاظ جمعیت روستایی،کاندیداهای شواری اسلامی ۶۸روستا می بایست دارای مدرک تحصیلی پایان دوره متوسطه و۱۱۶روستا دارای سواد خواندن ونوشتن داشته باشند. روستاهای کمتر از ۱۵۰۰ نفر جمعیت ۳ نفر شورا و در روستاهای بالای ۱۵۰۰ نفر جمعیت ۵ نفر که این ترتیب ۱۶۴ روستای ۳ نفره و ۲۰۰ روستای ۵ نفره خواهیم داشت .
معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری خاطر نشان کرد: مدرک تحصیلی برای شوراهای جمعیت بالای ۲۰ هزار نفر لیسانس و زیر ۲۰ هز ار نفر فوق دیپلم و برای روستاهای بالای ۲۰۰ خانوار دیپلم و برای روستاهای زیر ۲۰۰ خانوار سواد خواندن ونوشتن که به این تریب کاندیدای شهر مرودشت باید مدرک لیسانس و ۴ نقطه شهری مدرک فوق دیپلم داشته باشند دراین زمینه برابر قانون اشخاص جانباز ، آزاده ، وفرزند شهید از یک مقطع تحصیلی بالاتر برخورد می باشند .

 

منبع: روابط عمومی فرمانداری مرودشت

پاسخی بگذارید »